نادانی

هی پلک می زنی ،سعی می کنی آدمها رو خوب ببینی. عمیق ببنی. اما این چشمان ناتوان فقط جلد آدمارو نشونت میدن و تو نمی تونی نوشته های درونشون رو ببینی نمی تونی بفهمی که صحت کلامشون که زاییده درونشونه تا چه حده.چقدر آزار دهدنده است.باز هم پلک می زنی باز هم نگاه می کنی اما نمی تونی سر کلاف های پیچیده درون هر روح را پیدا کنی .

اشک توی چشمات جمع می شه و بدجوری احساس ناتوانی می کنی چون عطش کشف واقعیت که لحظه به لحظه در درونت شعله می گیره به نظر اشباع نشدنی می اد.و تازه این موقع است که می فهمی واااااای خدایا من که هیچی نمی دووووونم!!!!!

/ 5 نظر / 6 بازدید
KOROSH

سلام کاش نوشته تون انقدر به قول ادبا غامض خیال نبود وفهمش هم برای خودتون وهم دیگران قابل فهم بود این هنر نویسنده است که هرجه می نویسد مخاطب دقیقا" همان را ازآن برداشت کند. من که متاسفانه از نوشته های جدیدتون چیزی دستگیرم نمیشه یا از کم سوادی منه یا از پرسوادی شما

KOROSH

سلام ببخشید اگه منظورمو بد بیان کردم منظورم اصلا" ان نبود که شما مفهوم نوشته هاتونو درک نمیکنید بلکه همانطوری که عرض شد من به هر دلیلی نتوانستم مفهوم آن نوشته ها را درک کنم وبهتره که این نوشته ها طوری باشه که درک و دریافت مخاطب از آن دقیقا"همان باشه که در ذهن نویسنده بوده والبته انهم یک پیشنهاده و قصد جسارت نبود و فضل وکمالات شما بر همگان مبرهن است.

صالح

سلام بیخود نیست که میگن نادانی نصف علم است. موجودات عجیبی هستیم جدا

KOROSH

سلام میشه بفرمایید کجا گفتند؟نادانی نصف علم است

يك روز وقتي از زير سايه هاي ملايم خوشبختي پرسه زنان به خانه برميگشتيم از زير سايه هاي مرتب مصنوعي مردان ارشيتكت را ديدم در صف كراوات چرت ميزدند ماندن چقدر حقارت اور است وقتي كه عزم تو ماندن باشد حتي روز پنجره ها به سمت تاريكي باز ميشوند اگر بتواني موقع رسيدن را درك كني براي رفتن هميشه فرصت هست اين دريچه را باز كن چه همهمه اي مي ايد گويا مرغ و متكا توزيع ميكنند اينها كه در صف ايستاده اند به خوردن و خوابيدن معتادند وقتي بهانه اي براي بودن نداشته باشي در صف ايستادن خود بهانه ميشود و براي زدودن خستگي بعداز صف ورق زدن يك كلكسيون تمبر چقدر به نظرت جالب ميايد امروز در روزنامه خواندم ته سيگارهاي چرچيل را به قيمت گزافي فروخته اند اه خدايا ادم براي سقوط چه شتابي دارد ديروز در باغ وحش شمپانزه اي ديدم كه به نظريه داروين فكر ميكرد چگونه ميتوان با اين همه تفاوت بي تفاوت ماند؟ پشت اين حصار چه سياهي عظيمي خوابيده است به دلم گفتم:برگرد براي رفتن فكري بكنيم