ساده خوش باشید

زندگی هدیه لذت بخشیه. بسیار لذت بخش. بسیار شیرین.نیازی به معجزه قرن برای لذت بردن نیست.نیازی به یه لیموزین دراز نیست.نیازی به داشتن زیباترین چهره و تیپ نیست. من که شخصا  خوردن یک چای داغ در هوای باران زده بهار  را بی نهایت دوست دارم.اصلا عاشقشم. یا  رفتن زیر سایه درخت بید توی گرمای تابستان. گوش کردن شعر در گلستانه سهراب با صدای شهرام ناظری که به روح آدم طراوت می بخشه.

بو کردن یه سیب. به به!!!

سبکی  و آرامش بعد از ریختن چند قطره اشک!!

چه لذتی داره درد دل های شبانه با خواهرت یا خوردن چایی به همراه خانوادت.خوش بودن و لذت بردن از این هم ساده تره. 

(تاره نمی دونید شنیدن جمله"فلانی انگار از دماغ فیل افتاده چقدر لذت بخشه".!!!!!!!

جدی نگیرید. اصلا هم لذت بخش نیستناراحت خدا نصیبتون نکنه. اصلا این جمله هیچ ربطی به قضیه بالا نداشت. بخش داخل پرانتز بود.)

خلاصه لذتِ همه چیزای خوب خدا رو ببرید که بعدا نگید‌ آآآآآآآآآخ!!!!!!!!!!!! اینقدر می شد ساده خوش بود و من نفهمیدم.

 

/ 4 نظر / 6 بازدید
م.ع.ا

-و شاید زیباتر خواهد بوداگر نتیجه بهره مندی از این همه شادی و لذت روحی متنوع را در امور روزمره و آثار و نتایج اعمالمان با دیگران قسمت کنیم . بیایید عامل شاد بودن را ،به معنای خود شادی هم ترجیح دهیم.

م.ع.ا

بله موافقم که با برای مبشر بودن این حس زیبا ، ابتدا باید آن را در ضمیر خویش ایجاد کرد.آیا به واقع حالا که اینقدر ساده می توان خوش بود ، آن را انتقال هم می دهیم ؟ خیلی ساده می توان عامل این حس ناخودآگاه گردید شاید با نگارش یک متن در مورد شادی بدون کلماتی با بار معنایی نزدیک به غم وافسردگی "چند قطره اشک"

م.ع.ا

کارکردهای فراوان اشک وچشمان خیس بر هیچ فردی پوشیده نیست ، همه کم یا زیاد ،همیشگی یا موقت ،با دلیل یا بدون دلیل غم را لمس می کنند اما چرا در بحبوحه نگارش در باب سادگی شاد شدن و خوش بودن ، کلام به سمت اشک و اندوه گرایش پیدا می کند؟ آیا هیچگاه در حین بیان یک مطلب غمناک ،لطیفه ای شاد و شعف انگیز برای مستمع ذکر می نمایید!؟

ع

خوشبختی یه لحظه است و به قول وودی آلن اون چیزی که بیشتر از لحظه طول می کشه (ببخشید) مزخرفی بیش نیست. مسئله اینه که بقیه زندگی رو چی کار کنیم درد هایی که منده دردهایی که قرار نیست از بین بره ........... باید قبول کنیم که ما تو زندگی با این دردها کنار می آیم حل نمیکنیم ولی اشک خواب می ده.